Országos II. helyezett lettem!

A tavalyi tanévben angol tanárom, Stall Anita néni biztatására kipróbáltam egy számomra új, 4 fordulóból álló angol nyelvi versenyt a Hebe Kft. szervezésével. A „Play and Win” c. verseny fordulóról fordulóra nehezedett, s bár én a Kids kategóriában neveztem, mondhatom, nagyon sok, trükkös, időigényes és nagymértékű kreativitást igénylő feladatot kellett megoldani viszonylag rövid idő alatt a megmérettetés során. Ami az igazi fejtörést okozta, hogy a feladványok sokszor több megoldást is sejtettek, de végül mindig egy megoldás volt a befutó, amelynek megtalálása komoly koncentrációt igényelt részemről. Szerencsére Anita néni hasznos tanácsokkal látott el, segített koordinálni a feladatvégzést. Nélküle többször feladtam volna, pedig nem vagyok az a feladós típus.
Végül 400 pontból 397,5 ponttal 2. helyezést értem el közel 155 diák közül, 1 ponttal lemaradva az első helyről. Végtelenül örültem az eredménynek, márcsak azért is, mert az oklevél mellé nagyon hasznos ajándékokat kaptam.

Szakács Panka 6.e