Ezüstérem a lövészversenyen

Május 27-én általános iskolás, 6-7-8. osztályos, négy fős csapatok számára rendeztek lövészversenyt a Sportcsarnokban. Az ünnepélyes megnyitó után öt próbalövést adhattak le légpuskával a versenyzők, majd álló testhelyzetből tízet. Minderre 15 perc állt rendelkezésükre. A tarczysokat három lány képviselte: Győrffy Dominika Dalma (8.a), Kovács Ramóna (6.a), Varga Vanessza Lujza (8.a), (Tompa Rebeka tiszteletbeli tarczysként egészítette ki őket); és négy fiú: Bendes Balázs Bertalan (7.e), Farkas Kevin Mihály (6.a), Györkös Kornél (7.a), Varga Krisztián (7.a). Versenyzőinket Horváth András és Imre Istvánné Tünde néni asszisztensek kísérték és lelkesítették. A biztatásra főleg a nagyon izguló lányoknak volt szükségük.
A verseny után is lőhettek még feszültségmentesen. Ez Kevinnek olyan jól sikerült, hogy a szervezők meghívták maguk közé, járjon edzésekre a Béke téri termükbe. Kétszer is 10 pontosat lőtt.
Tanulóink tisztességesen helyt álltak, sőt a lányok második helyezést, oklevelet, érmet, kupát szereztek. Hát még mi lett volna, ha önbizalmuk is van? Teljesítményéért mindenki emléklapot kapott. Sikerükhöz gratulálunk!